Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Wydarzenia

Zgromadzenie Ogólne Sędziów Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach wyraziło pozytywną opinię w przedmiocie objęcia stanowiska sędziego w WSA w Gliwicach przez asesora Katarzynę Stuła-Marcelę.


Zgromadzenie Ogólne Sędziów Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach do składu Kolegium tego Sądu wybrało sędziego WSA Grzegorza Dobrowolskiego oraz sędziego WSA Małgorzatę Herman.


Z dniem 28 maja 2022 r. w stan spoczynku przeszedł sędzia NSA Bonifacy Bronkowski, orzekający dotychczas w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Gliwicach.W dniu 11 kwietnia 2022 r. odbyło się Zgromadzenie Ogólne Sędziów Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, na którym rozpatrzono informację Prezesa Sądu o działalności Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach w 2021 r. Zgromadzenie przyjęło przedstawioną przez Prezesa Sądu Leszka Kiermaszka informację.


 Śląski Wojewódzki Konserwator Zabytków w Katowicach decyzją z 27 stycznia 2022 r. wpisał budynek Sądu do rejestru zabytków nieruchomych województwa śląskiego.